Naszym celem jest profesjonalne, rzetelne i kompleksowe świadczenie usług dotyczących pośrednictwa  w obrocie nieruchomościami. Działając zgodnie z przepisami prawa oraz standardami zawodu postępujemy etycznie, uczciwie, rozważnie dbając o to, aby nie narazić klienta na szkody. W stosunku do klientów jesteśmy lojalni i chronimy ich interesy, zachowując zasadę poszanowania praw wszystkich zainteresowanych stron.

Gwarancję profesjonalnej obsługi potwierdzają nasze kwalifikacje – licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 23196 i 23201, doświadczenie przy przeprowadzaniu transakcji na rynku nieruchomości, przynależność do struktur Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami oraz Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Dbając o bezpieczeństwo transakcji posiadamy aktualne polisy ubezpieczeniowe. Współpracując z Nami masz dostęp do specjalistów wielu dziedzin rynku obrotu nieruchomościami, dzięki czemu żadne skomplikowane zagadnienie nie jest dla nas przeszkodą, aby profesjonalnie Państwu pomóc.

Od kwietnia 2017 roku dołączyliśmy do rządowego programu "Karta Dużej Rodziny" oraz Żorskiego programu "Duża Rodzina" dzięki któremu rodziny mają prawo do rabatów w miejscach partnerskich. 

W naszym biurze rodziny wielodzietne zyskują szansę na skorzystanie z usług Pośrednika w bardzo atrakcyjnej cenie.

Z nami kupisz, sprzedasz wymarzoną nieruchomość, a za usługę zapłacisz o 10 % taniej!